Adaland Giriş Ücreti (2023) ve Ziyaret Detayları

Çılgınca eğlenebileceğiniz muhteşem bir tatil bölgesine gitmeye hazırsanız, sizler için Adaland giriş ücreti 2023 fiyat tarifelerinden bahsetmek isteriz. Onun öncesinde ise gerçekten de çok büyük bir tesis olan Adaland Aqua Park hakkında kısa bilgiler verelim. Sevdiklerinizle birlikte çok eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz Adaland, havuz ve yüzme etkinliklerini en iyi şekilde yaşayabileceğiniz yerlerden biridir.

Dünyanın en iyi 10 su parkı arasında gösterilen bu tesis, 1999 yılında toplam 270 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilerek tatilcilerin hizmetine açılmıştır. Parkta en çok ilgi gören kısım ise 406 metre uzunluğa sahip olan ve dünyanın en uzun aile kaydırağı olarak nitelendirilen Amazon Aile Kaydırağı’dır.

Bu kaydırakta aynı anda 6 kişi yan yana oturarak çok yüksek bir konumdan havuz içerisine doğru kayıp, muhteşem eğlenceli bir deneyime imza atabilir. Aynı zamanda İzmir’e yakın eğlence yerleri arasında da gösterilen Adaland’da Amazon Aile Kaydırağı’nın yanı sıra, Loop Kaydıraklar, Slide & Fly, Water Coaster ile Headdown & Freefall gibi seçenekler de mevcuttur.

Dilerseniz bu kısımlarda da birbirinden farklı kayma seçeneklerini deneyimleyebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük aquaparkları arasında gösterilen ve Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde yer alan bu eğlence merkezine, sizin gitmenizi de kesinlikle öneriyoruz. Peki, 2023 yılı Adaland giriş ücreti ne kadar, tesisin açılış ve kapanış saatleri nelerdir? İşte tüm bu sorularınızın detaylı cevabı…

Adaland Giriş Ücreti 2023

Kuşadası Adaland Aquapark giriş ücreti 2023 tarifesi şu şekildedir;

  • Çocuk Giriş Ücreti (4 – 9 yaş) = 270 TL
  • Yetişkin Giriş Ücreti = 350 TL

Not; Kuşadası Adaland Aquapark online bilet al işlemlerinde, 10 TL indirim kazanma hakkınız bulunmaktadır.

Adaland Giriş Ücreti 2022
Adaland Giriş Ücreti 2022

Adaland Giriş – Çıkış Saatleri

Her yıl mayıs ayı itibariyle faaliyete başlayan Kuşadası Adaland Aquapark açılış ve kapanış saatleri aşağıdaki gibidir;

  • Açılış Saati = 10:00
  • Kapanış Saati = 17:00

Adaland’da Müzekart Geçerli Mi?

Kuşadası Adaland Aquapark eğlence merkezinde Müzekart geçerli değildir.

Adaland’a Kimler Ücretsiz Girebilir?

0 – 3 yaş arasındaki minik misafirler, Kuşadası Adaland Aquapark’a ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu